Cincy SF: [3] Djokovic def. [2] Rafael Nadal 6-1 7-5

Singles Titles: 1

Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341

Post Cincy SF: [3] Djokovic def. [2] Rafael Nadal 6-1 7-5
Pierwszy set to istny pogrom Nadala. Rafa nie miał nic do powiedzenia w tym secie! a Novak grał znakomicie wszystko co zagrał wchodziło w kort a Rafa nie mogł zrobić nic! Drugi set bardziej wyrównany, Rafa juz grał trochę lepiej, a i Novak nie był już taki regularny! Niestety Rafa przy stanie 5-5 dał się przełamać i tak sie skonczyły marzenia o finale w Cincy! Novak wygrał zasłużenie i brava za jego gre!

Ale i tak nie zmienai to faktu ze Rafa bedzie numerem 1 tylko trochę pozniej Wink VAMOS!

Ostatnio zmieniony przez Kajtek dnia Nie 12:28, 03 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:27, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Rafał

Dołączył: 29 Maj 2008
Posty: 1076

Skąd: Gniezno

18 sierpnia 2008 - zapamietamy ten dzien na zawsze Very Happy
mysle ze Rafa byl juz zmeczony a poza tym wiemy ze Cincy mu nie lezy. A semi to tez niezly wynik Smile
Nie 17:07, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Anitka

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 175

Rafał napisał:
A semi to tez niezly wynik

niezły?? najlepszy w jego karierze jak na razie! szczerze, to trudno było oczekiwać po tylu wygranych turniejach że wygra i w Cincy. to trudne że świetna passa sie skończyła ale każdy musi kiedyś przegrać. a teraz nabierze sił i znowu zacznie swój pogrom Twisted Evil
Nie 18:14, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Rafał

Posty: 1076

dokladnie - chwilka odpoczynku i walka o zloto !
Nie 22:24, 03 Sie 2008 Zobacz profil autora
Kajtek

Posty: 341

Very Happy no na pewno zmeczenie dało o sobie znać! Ale Djoko grał fantastycznie ... moze gdyby był po drugiej stronie siatki inny zawodnik.. wynik byłby inny Smile ale ja sie i tak ciesze z tego co jest Very Happy bo.... teraz igdzyska a pozniej... Rafa na pierwszym miesjcu w rankingu :***
Pon 0:36, 04 Sie 2008 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.atptennis.fora.pl Strona Główna » Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)